شهروندی ترکیه با خرید ملک

شهروندی ترکیه
آنچه در این مقاله می خوانید :

شهروندی ترکیه با خرید ملک با توجه به قانون جدیدی که اعمال شده است، کمک و پشتیبانی یک تیم ماهر و باتجربه را می‌طلبد. ایرانیان به شدت به فرهنگ و جغرافیای ترکیه علاقه دارند و بسیاری برای اخذ شهروندی این کشور بسیار تلاش می‌کنند. یکی از مطمئن‌ترین روش‌ها

برای دریات اقامت دائم بدون شک سرمایه گذاری است. در بین روش‌های مختلف سرمایه‌گذاری هم خرید ملک حرف‌های بیشتری برای گفتن دارد.

مصوبه دولت ترکیه برای اخذ شهروندی ترکیه از طریق خرید ملک

از سال 2022 دولت ترکیه برای أخذ شهروندی ترکیه با خرید ملک قانونی را به تصویب رساند. براساس این قانون، افراد مهاجر با خرید ملکی حداقل با مبلغ 400 هزار دلار می‌توانند از طریق سرمایه‌گذاری شهروندی و اقامت دائم این کشور را به دست آورند.

مطمئن‌ترین و بهترین روش برای أخذ شهروندی ترکیه بدون هیچ اغراقی خرید ملک است. بدین ترتیب، افراد مهاجر می‌توانند بدون نیاز به تمدید اقامت خود از حقوقی همچون حق تحصیل، حق کار و… برخوردار باشند. البته حداقل مبلغی که گفته شد با در نظر نگرفتن هزینه‌های جانبی برآورد شده است.

خرید ملک با وام بانکی در ترکیه

شما برای خرید ملک در ترکیه اگر قرار باشد که از وام بانکی استفاده کنید باید یک سری مدارک را جمع آوری کنید. پاسپورت با ترجمه رسمی، گواهی توانایی پرداخت بدهی، آدرس متقاضی (ترکیه یا کشور متقاضی)، کدمالیاتی و کپی سند مالکیت مدارک لازم برای دریافت وام بانکی هستند.

بعد از ارزیابی مدارک، بانک در طی 3 الی 5 روز کاری پاسخ شما را خواهد داد. امکان بازپرداخت و حداقل جریمه را اگر در نظر بگیریم، چیزی حدود 7 الی 15سال زمان متغیر برای وام مسکن در بانک‌های ترکیه معرفی شده است. شما باید بین 21 الی 65 سال سن داشته باشید تا بتوانید ضمن بررسی شرایط بتوانید وام بانکی را برای خرید ملک در ترکیه دریافت کنید. در مورد حداکثر میزان وام هم هربانکی شرایط خاص خود را دارد.

تیم مشاوره «احمد عالی نژاد» در امور خرید ملک در ترکیه و استانبول، اخذ اقامت ترکیه، شهروندی و پاسپورت ترکیه، ثبت شرکت در ترکیه، تحصیل در ترکیه، ترجمه رسمی مدارک در ترکیه، کلیه امور بانکی و برگزاری کلاس های یوس در کنار شماست.

مزایای شهروندی ترکیه با خرید ملک

خرید ملک یک راه آسان، سریع و بدون خطر برای اخذ شهروندی در ترکیه است. شما در کمتر از 6 ماه می‌توانید با حداقل 400 هزار دلار شهروندی این کشور را به دست آورید. اگر قوانین ترکیه تغییر کند، شما لازم نیست که نگرانی خاصی داشته باشید؛ چراکه شما به عنوان یک شهروند ترک شناخته می‌شوید.

خرید ملک یکی از روش‌های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است. این سرمایه گذاری فوق العاده پربازده بوده و سود زیادی را در طولانی مدت برای شما به ارمغان خواهد آورد. بعد از مدت زمان کوتاهی همسر و فرزندان زیر 18 سال شما هم پاسپورت دریافت خواهند کرد و شهروند این کشور خواهند شد. شما این اختیار را دارید که ملک مربوطه را حتی اجاره دهید و از این طریق به راحتی درآمد کسب کنید.

ناگفته نماند که ملک شما بعد ها به فرزندان شما به ارث خواهد رسید. برای رسیدگی به پروسه أخذ شهروندی از طریق خرید ملک لازم نیست که در ترکیه حضور داشته باشید. زمان خرید ملک و همچنین هزینه‌ای که شما در ترکیه صرف می‌کنید تا از این طریق بتوانید اقامت دائم و شهروندی را به دست بیاورید نسبت به هر کشور دیگری کمتر است.

مشاوره شهروندی ترکیه با خرید ملک

خرید ملک همان‌طور که اشاره کردیم به یک سری نکات و قوانین وابسته است. شما اگر بخواهید که با کمترین هزینه و زمان شهروندی این کشور را از طریق خرید ملک به دست آورید، قطعاً به راهنمایی و مشاوره نیاز دارید. در این بین، تیم رسمی و باتجربه احمد عالی نژاد می‌تواند یک انتخاب هوشمندانه و آگاهانه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *