بهترین سرمایه گذاری در ترکیه

بهترین سرمایه گذاری در ترکیه
آنچه در این مقاله می خوانید :

سرمایه گذاری در ترکیه از طریق روش‌های متنوعی امکان‌پذیر است. چیزی به اسم بهترین سرمایه گذاری حقیقتاً وجود ندارد؛ چرا که در سهام، بیت کوین، ملک و ملک خود در حوزه هتل، زمین و آپارتمان همگی از جمله راه‌های سرمایه گذاری در این کشور محسوب می‍شوند ولی با توجه به رکودی که وجود دارد، برای فردی که قصد خرید و سرمایه گذاری دارد در حال حاضر شرایط قطعاً شرایط ایده آلی است؛ زیرا لیر هم با ضعف روبرو شده است و فرصت عالی برای افرادی است که به صورت نقد قرار است وارد حوزه سرمایه گذاری شوند.

 

پیش خرید آپارتمان در ترکیه

پروژه Uskudar در منطقه آسیایی استانبول ترکیه

 

خرید زمین در ترکیه

بهترین سرمایه گذاری در ترکیه، خرید زمین است. مخصوصاً خرید زمین در مناطق توریستی از مزایای بالایی برخوردار است. در این بین، سرمایه گذاری در بخش تاون هاوس را هم نباید نادیده گرفت. یعنی شما بعد از خرید زمین، روی آن تاون هاوس بسازید؛ چراکه بازگشت سرمایه بسیار بالا است.

به این دلیل که ترکیه از جمله کشورهایی است که در زمینه جذب توریست بسیار فعال است و ساختن تاون هاوس برای جذب توریست هم فکر هوشمندانه‌ای به شمار می‌آید.

یکی دیگر از سرمایه گذاری های مربوط به زمین است که شما ملکی قدیمی را خریداری کنید و سپس آن را بازسازی کنید و سپس برای اجاره به توریست ملک را ارائه دهید. در این میان، تجهیزات و امکانات داخلی هم بسیار موضوع حائز اهمیتی به شمار می‌آید.

این چنین توریست بیشتری هم قطعاً جذب خواهد شد و یک سرمایه‌گذاری عالی در ترکیه محسوب می‌شود و توجه داشته باشید که اگر شما خود صاحب زمین باشید، تاون هاوس بازگشت سرمایه 2 سال، خود زمین هم حدود 10 سال بازگشت سرمایه خواهد داشت ولی در بحث اجاره بازگشت سرمایه 20 سال در نظر گرفته شده است.

توجه داشته باشید که خرید زمین در مناطق توریستی برای اجاره بسیار پرسودتر است که نسبت به آپارتمان می‌توان اجاره بیشتری را دریافت کرد و معمولاً دردسر این روش نسبت به آپارتمان کمتر است و لازم نسبت به موضوعی مانند استهلاک بیندیشید.

 

اجاره خودرو در ترکیه

چنانچه فردی سرمایه خوبی در اختیار داشته باشد، می‌تواند چندین خودرو را خریداری کرده و برای اجاره مورد استفاده قرار دهد. با توجه به افزایش قیمت خودرو در ترکیه، اجاره خودرو بسیار مورد توجه و استقبال قرار گرفته است.

نسل جوان متأسفانه امکان خرید خودرو را به راحتی ندارند و به همین دلیل، به سمت اجاره خودرو تمایل بیشتری پیدا می‌کنند. بازگشت سرمایه در این روش سرمایه گذاری در ترکیه 5 ساله است.

 

مشاور سرمایه گذاری در ترکیه

توجه داشته باشید که روش‌های متعددی برای بهترین سرمایه گذاری در ترکیه وجود دارد، ولی ما در مورد رایج‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری و البته پرسود با شما صحبت کرده‌ایم. بسیاری بر این باورند که خرید ملک یکی از بهترین روش‌های سرمایه‌گذاری در کشور ترکیه به شمار می‌آید.

به همین دلیل، شما اگر به مشاور رسمی در این حوزه نیاز داشته باشید، قطعاً تیم مشاوره احمد عالی نژاد می‌تواند یک پیشنهاد مناسب و مطمئن باشد. به هر حال 25 سال سابقه کاری قطعاً برای شما مزایایی را در پی خواهد داشت که بتوانید بدون دغدغه در کشور ترکیه به سرمایه گذاری پربازده و مطمئن بپردازید.

تیم مشاوره «احمد عالی نژاد» در امور خرید ملک در ترکیه و استانبول، اخذ اقامت ترکیه، شهروندی و پاسپورت ترکیه، ثبت شرکت در ترکیه، تحصیل در ترکیه، ترجمه رسمی مدارک در ترکیه، کلیه امور بانکی و برگزاری کلاس های یوس در کنار شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *