پیش خرید آپارتمان در ترکیه

پیش خرید آپارتمان در ترکیه
آنچه در این مقاله می خوانید :

پیش خرید آپارتمان در ترکیه امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است؛ چرا که تعداد سرمایه گذاران خارجی در این کشور کم نیست. همان‌طور که می‌دانید خرید ملک در ترکیه یکی از بهترین روش‌های سرمایه گذاری به شمار می‌آید.  در این میان، پیش خرید آپارتمان به خاطر مزایایی که دارد، می‌توان یک سرمایه گذاری بسیار هوشمندانه باشد.

خرید خانه های نقلی در استانبول:

در برخی از شرایط شاید بودجه کافی برای خرید خانه در ترکیه را نداشته باشید که با این حساب، امتیاز هایی که برای پیش خرید آپارتمان وجود دارد به شما کمک می‌کند تا صاحب ملکی در این کشور شوید.
پروژه مسکونی شیک به سبک زندگی country در استانبول ترکیه
پروژه مسکونی شیک به سبک زندگی country در استانبول ترکیه

برای مشاهده پروژه های مسکونی در ترکیه و استانبول کلیک نمایید

 

سند مالکیت پیش خرید آپارتمان در ترکیه

قانونی که در سال ۲۰۱۲ به تصویب رسیده است، به این موضوع اشاره می‌کند که اتباع خارجی هم می‌توانند به خرید ملک در این کشور بپردازند. دولت این کشور شرایطی را مشخص کرده است که متناسب با این شرایط، اتباع خارجی با خرید ملک بتوانند شهروندی این کشور را دریافت کنند. دقیقاً به همین دلیل است که یکی از بهترین راه‌های سرمایه‌گذاری در ترکیه، خرید خانه است.

در این بین، پروژه‌های ساختمانی خانه‌های در حال ساخت خود را به صورت پیش خرید به فروش می‌گذارند. اتباع خارجی هم به این خاطر که قیمت خانه‌های پیش خرید بالا نیست، به خرید آن‌ها تمایل نشان می‌دهند. متأسفانه برخی از شرکت‌ها و افراد سودجو با وعده‌های دروغین درباره پیش خرید آپارتمان در ترکیه اقدام به کلاهبرداری می‌کنند. به همین دلیل، باید نسبت به صلاحیت کاری و رسمی بودن افراد و یا شرکت های مورد نظر در این حوزه اطمینان کافی داشته باشید.

توجه داشته باشید که توافقنامه پیش خرید مسکن طبق ماده 40 قانون ۶۵۰۲ حمایت از حقوق مصرف کنندگان (بخش چهارم مربوط به پیش فروش املاک)، قراردادی است که در دفتر رسمی اسناد و املاک تهیه و ثبت می‌شود، این قرارداد به این شکل است که قیمت ملک مورد نظر طبق قرارداد، خریدار باید به صورت کامل یا اقساطی پرداخت کند و فروشنده هم بعد از دریافت وجه مورد نظر باید آپارتمان را به خریدار تحویل دهد.

در هنگام پیش خرید آپارتمان عمدتاً خریدار بعد از پرداخت کامل پول باید سند مالکیت را دریافت کند. چنانچه آپارتمان آماده باشد و تحویل داده شود ولی سند آن حاضر نشده باشد، خریدار این حق را دارد که از آپارتمان استفاده کند. معمولاً هزینه‌های مربوط به دفترخانه برعهده هر دو طرف یعنی خریدار و فروشنده است.

پیش خرید آپارتمان و مزایای آن

پیش خرید آپارتمان در هر کدام از شهرهای ترکیه همچون استانبول به خاطر مزایایی که دارد، ، گزینه ی بسیار جذابی است. خریداران می‌توانند شانس بیشتری برای انتخاب واحد وطبقه و نوع طراحی داخلی و مواد بکار رفته مانند کابینت ها و سرامیک ها و ….. مورد نظر داشته باشند؛ همچنین با توجه به شرایط پیش فروش آپارتمان مبلغ مورد نظر برای فروش را فروشندگان به صورت اقساطی معمولا دریافت می‌کنند که این امر به نفع خریدار است. در مواقعی هم شرکت‌های پیمانکاری با برخی از بانک‌ها قرارداد دارند و خریدار می‌تواند با استفاده از وام بانکی به پیش خرید خانه یا آپارتمان مورد نظر بپردازد.

بهترین تیم مشاوره برای پیش خرید آپارتمان در ترکیه

همان‌طور که گفته شد، برای پیش خرید آپارتمان  در کشوری مانند ترکیه یا هر کشور دیگر قطعاً نمی‌توان به هر فرد یا  شرکتی اعتماد کرد. برخی از افراد و شرکت ها تخصص، صلاحیت قانونی و مجوزهای لازم را ندارند که بتوانند شرایط ایده آلی را برای مهاجرین جهت سرمایه‌گذاری در زمینه ملک به وجود آورند. و بررسی ها و مشاوره های کارشناسی لازم قبل از سرمایه گذاری را به خریداران ارایه نمایند.

در صورتی که گروه مشاوره سرمایه گذاری احمد عالی نژاد در امور خرید ملک در ترکیه و استانبول یکی از معتبرترین مجموعه‌ها شناخته می‌شود که سابقه کاری و تجربه بالایی را به خاطر فعالیت‌های درخشان خود در طی سالیان متمادی به دست آورده است و بدین ترتیب، شما برای کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه می‌توانید با مشاورین ما در این مجموعه در ارتباط باشید.

تیم مشاوره «احمد عالی نژاد» در امور خرید ملک در ترکیه و استانبول، اخذ اقامت ترکیه، شهروندی و پاسپورت ترکیه، ثبت شرکت در ترکیه، تحصیل در ترکیه، ترجمه رسمی مدارک در ترکیه، کلیه امور بانکی و برگزاری کلاس های یوس در کنار شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *