احمد عالی نژاد

موسس شرکت مشاور سرمایه گذاری املاک و مستغلات گروه عالی نژاد

گروه مشاورین سرمایه گذاری عالی نژاد

کشور ترکیه انتخاب بسیاری از ایرانیان برای مهاجرت است. روند گرفتن اقامت و شهروندی این کشور نیاز به تسلط کافی بر قوانین و شروط مهاجرتی دولت ترکیه دارد؛ از این رو همکاری با تیمی حرفه ای جهت گرفتن مشاوره می تواند قدم مهمی قبل از اخذ تصمیمات نهایی باشد.

درباره احمد عالی نژاد

درباره احمد عالی نژاد

آقای احمد عالی نژاد متولد سال 1347 بوده و لیسانس اقتصاد و فوق لیسانس دانشگاه شهید بهشتی و علامه طباطبایی را دارند. همچنین در رشته مالی و بانکداری بین الملل از در دانشگاه Business School لندن انگلستان بورسیه شده اند. به مدت 15 سال است که ساکن ترکیه می باشند و 25 سال سابقه کار مالی، مشاوره، تدریس در ایران و ترکیه را دارند.

در سال 2018 شرکت مشاور املاک و مستغلات احمد عالی نژاد به منظور خدمت رسانی به ایرانی هایی که قصد مهاجرت به ترکیه را دارند تأسیس شد و به دنبال آن مدرک مشاوره سرمایه گذاری و مشاوره املاک و مستغلات دولت ترکیه جهت گرفتن مجوز های رسمی و لازم توسط آقای عالی نژاد گرفته شده است. علاوه بر این ایشان با شرکت بزرگ kw شریک تجاری بوده و از خدمات و دانش فنی آن ها بهره مند شده اند.

چرا از گروه سرمایه گذاری آقای عالی نژاد کمک بگیریم؟

 

انتخاب مشاوری امین و مجرب در سرمایه گذاری و پروسه گرفتن اقامت ترکیه بسیار حائز اهمیت بوده و نمی توان از آن چشم پوشی کرد. تیمی حرفه ای که علاوه بر اینکه قابل اعتماد و معتبر باشند، بتوانند بهترین نتیجه را برای فرد به همراه بیاورند.

از آنجایی که آقای احمد عالی نژاد خود در سال ها پیش این مسیر را برای کسب اقامت و شروع کسب و کار در ترکیه پیش رفته اند بر تمامی جوانب وحوزه هایی که نیاز به مشاوره خواهید داشت، واقف هستند. به همین جهت با دلسوزی سعی در کمک به ایرانیانی که آماده مهاجرت به ترکیه هستند را دارند. از اولین دغدغه هایی که مهاجران با آن رو به رو می‌شوند می توان به ورود، اجاره خانه، ثبت نام تحصیلی فرزندان و شروع کسب و کار اشاره کرد. تیم مجرب و کامل آقای عالی نژاد با استفاده از روابط گسترده و تسلط بر خواسته از تجربه چندین ساله، در کنار شما خواهند بود.

دستاوردهای شرکت احمد عالی نژاد در سال 2022

سال 2022
دستاوردها 85%

لیست خدماتی که گروه عالی نژاد ارائه می دهد:

مشاوره خرید ملک در ترکیه؛ جهت اخذ شهروندی، سرمایه گذاری، گرفتن مجوز کار، اخذ پاسپورت و اقامت ترکیه

خرید یا فروش آپارتمان، ویلا، زمین، هتل، املاک تجاری و معرفی بهترین پروژه ها در استانبول جهت سرمایه گذاری

گرفتن شهروندی کشور ترکیه با توجه به شرایط فرد متقاضی و تصمیم گیری های وی متفاوت است؛ اما با کمک گرفتن از گروه مشاوره آقای عالی نژاد می توانید مناسب ترین و قاطعانه ترین روش را برای اخذ اقامت و شهروندی ترکیه بگیرید.

برای توسعه بیزینس و کسب و کار خود در ترکیه می توانید به دانش و تجربه جناب عالی نژاد اطمینان کامل کنید. موفقیت ایشان در زمینه همکاری با بیزینس های دیگر و دستاورد های تیم خودشان نشان دهنده این مهم است

 راهنمایی نحوه اخذ پذیرش دانشگاهی ؛برگزاری دورهای آمادگی حضوری و آنلاین جهت شرکت در آزمونهای ورودی دانشگاههای ترکیه (یوس) ؛ ترجمه رسمی مدا رک در سریعترین زمان ممکن ؛ آماده سازی مدارک و ارسال به دانشگاهای پذیرنده ؛اخذ پذیرش تحصیلی ؛ امور مربوط به ثبت نام در دانشگاه و خدمات جانبی مورد نیاز از قبیل معادل سازی مدارک و دریافت دنکلیک از آموزش و پرورش همچنین وزارت علوم ترکیه ؛ صدور بیمه دانشجویی و امور اقامت دانشجویی و همچنین اسکان دانشجویی شامل خوابگاه و اجاره یا خرید آپارتمان مستقل و مناسب دانشجویی

ترجمه رسمی پاسپورت/ ترجمه رسمی مدرک تحصیلی/ ترجمه رسمی شناسنامه/ ترجمه رسمی کارت ملی/ ترجمه رسمی سند ازدواج/ ترجمه گواهینامه/ ترجمه قراردادها و اسناد تجاری و…

ترجمه حضوری در دادگاه ها و مراجع قضایی/ ترجمه حضوری در ادارات تاپو (اداره ثبت اسناد) و نوتر (محضر)/ ترجمه همزمان در کنفرانس ها ملی و بین المللی/ ترجمه همزمان در جلسات تجاری و کاری/ ترجمه همزمان در سایر إدارات و سازمان های دولتی و خصوصی ترکیه

کلیه خدمات مربوط به امور بانکی ؛افتتاح حساب بین المللی/ افتتاح حساب های ارزی /افتتاح حساب بانکی شرکتی و …

بیمه های دولتی ترکیه/ بیمه شرکت های خصوصی/ بیمه دانشجویی ترکیه/ بیمه خویش فرما و…

تورهای تفریحی و گردشگری در سراسر ترکیه

خرید و فروش خودرو شخصی در استانبول