مشاوره حقوقی ترکیه

مشاوره حقوقی ترکیه

تیم مشاوره «احمد عالی نژاد» در امور خرید ملک در ترکیه و استانبول، اخذ اقامت ترکیه، شهروندی و پاسپورت ترکیه، ثبت شرکت در ترکیه، تحصیل در ترکیه، ترجمه رسمی مدارک در ترکیه، کلیه امور بانکی و برگزاری کلاس های یوس در کنار شماست.

آنچه در این مقاله می خوانید :

از آنجایی که دولت ترکیه قانون مدار بوده و در زمینه حقوقی حساسیت بالایی دارد، به مهاجران پیشنهاد می شود در مورد امور حقوقی در ترکیه مثل امور مرتبط با اقامت و شهروندی، انجام معاملات و خرید ملک و ماشین و امور ثبتی از خدمات مشاوره حقوقی ترکیه استفاده نمایند. در واقع دولت ترکیه هیچ دلیل و عذری را مبنی بر عدم آگاهی افراد در این شرایط قبول نمی کند.

پس بهتر است با تیم مشاوره حقوقی کار کنید که تجربه و اطلاع کامل از قوانین این کشور را داشته باشد. اگر برای انجام امور حقوقی خود در کشور ترکیه به مشاوره نیاز دارید تا انتهای این مطلب همراه ما باشید. همانطور که گفته شد کشور ترکیه حساسیت بالایی در اجرای قوانین حقوقی دارد. علاوه بر این قوانین ترکیه مدام در حال تغییر هستند. پس فرقی ندارد که از چه روشی برای مهاجرت و اخذ اقامت این کشور اقدام کنید؛ در هر شرایطی نیاز به مشاور و وکیل مهاجرتی در ترکیه ضروری بوده و از خسارت های احتمالی جلوگیری می کند.

مشاور حقوقی ترکیه کیست؟

مشاور حقوقی فردی است که بر قوانین کشور تسلط کافی داشته و اطلاعات و تجربه خود را در این زمینه در اختیار افراد یا ارگان ها می دهد. در واقع مشاور حقوقی با توجه به تحصیلات خود و تجربه چندین ساله، درخواست ها را به صورت قانونی محقق و عملی می سازد. اتباع خارجی برای انجام پروسه مهاجرتی و تمامی امور حقوقی خود نیاز به کمک فردی آگاه در  این زمینه دارند. مشاور حقوقی انتخابی است که بیشتر مهاجران قبل از مهاجرت به آن رجوع کرده اند.

انتخاب مشاور حقوقی در ترکیه که ایرانی زبان باشد، باعث می شود مشکلی در ترجمه و فهم گفت و گو ها نداشته باشید و بازدهی بهتری در انتقال منظور طرفین ایجاد شود. همچنین سپردن کار یا گرفتن مشاوره از یک ایرانی که خود زمانی در شرایط شما بوده می تواند به درک متقابل طرفین و اعتماد آن ها نسبت به هم کمک شایانی کند.

در چه مواردی به وکیل مهاجرتی در ترکیه نیاز داریم؟

همانطور که ذکر شد با توجه به حساسیت امور حقوقی در ترکیه در تمامی پروسه مهاجرت به کشور ترکیه، اخذ شهروندی و اقامت ترکیه، خرید ملک و ثبت شرکت در ترکیه، ازدواج و خرید ماشین و دعاوی حقوقی بهتر است فرد یا تیمی همراه شما باشد که بر قوانین این کشور تسلط کامل را داشته باشد و با توجه به تجربه کاری خود و شرایط شما بتواند برای شما بهترین تصمیم را اتخاذ نماید. در صورتی که تمایل به سپردن تمام کار های خود به وکیل را ندارید می توانید از یک مشاوره حقوقی در خواست کنید تا اطلاعات کامل از قوانین ترکیه را در اختیار شما قرار دهد.

 

ضرورت وکیل مهاجرتی در ترکیه

امور ثبتی مورد نیاز مهاجرین به ترکیه

 • ثبت مالکیت اموال (منقول و غیر منقول) به اسم فرد حقیقی
 • ثبت سند به اسم فرد حقوقی
 • ثبت سند ازدواج رسمی
 • ثبت انواع وکالتنامه در نوتر و تعهدات محضری
 • ثبت گواهی امضا (حقیقی و حقوقی)

امور حقوقی مورد نیاز مهاجرین به ترکیه

 • ثبت وکالتنامه برای افراد ایرانی
 • اخطارنامه
 • مترجم رسمی در نوتر و اختیارات آن
 • ثبت قراردادها و ارزش حقوقی آن ها
 • ثبت شکایات در محاکم مربوطه
 • ثبت موافقت نامه فرزند
 • ثبت گواهی سلامت عقلی (برای بالای 60 سال)

 

شرکت مشاوره حقوقی ترکیه در پروسه انجام امور حقوقی در ترکیه

 

انتخاب بهترین شرکت مشاوره حقوقی ترکیه

از آنجایی که در پروسه مهاجرتی به ترکیه سودجویان زیادی به دنبال فریب دادن افراد، با عناوین وکیل مهاجرتی به ترکیه یا شرکت مشاوره حقوقی، هستند.در انتخاب شرکت برای گرفتن مشاوره حقوقی ترکیه دقت کنید. شرکتی که انتخاب می کنید باید مدارک و مجوز کار در زمینه امور حقوقی در ترکیه را اخذ کرده باشد. همچنین بر قوانین به روز کشور ترکیه مسلط بوده و تجربه بالایی در زمینه امور حقوقی ترکیه داشته باشد.

در صورتی که تیم انتخابی شما در هر یک از فاکتور های بالا از خود ضعف نشان دهند، در پروسه حقوقی شما اختلال به وجود می آید و هزینه و زمان بیشتری می طلبد. بنابراین از افرادی کمک بخواهید که این تضمین را به شما می دهند که در کمترین زمان با حداقل هزینه، نتیجه مورد نظر را می گیرید. تیم مشاوره املاک و مستغلات احمد عالی نژاد با تسلط بر قوانین و امور حقوقی در ترکیه و نزدیک به 30 سال سابقه کاری آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی ترکیه به شما می باشد.

تیم احمد مشاوره حقوقی احمد عالی نژاد تمام سعی خود را می کند تا در کمترین زمان خدمات تخصصی را مطابق آخرین ضوابط کشور ترکیه برای شما انجام دهد. در صورت همکاری با این تیم نیاز به حضور شما در کشور ترکیه نبوده و کارشناسان حقوقی پیگیر روند انجام امور حقوقی در ترکیه به عنوان نماینده شما خواهند بود.

تیم مشاوره «احمد عالی نژاد» در امور خرید ملک در ترکیه و استانبول، اخذ اقامت ترکیه، شهروندی و پاسپورت ترکیه، ثبت شرکت در ترکیه، تحصیل در ترکیه، ترجمه رسمی مدارک در ترکیه، کلیه امور بانکی و برگزاری کلاس های یوس در کنار شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *