حداقل مبلغ خرید ملک در ترکیه برای اقامت

حداقل مبلغ خرید ملک در ترکیه برای اقامت
آنچه در این مقاله می خوانید :

حداقل مبلغ خرید ملک در ترکیه برای اقامت را تنها به صورت تقریبی می‌توان برآورد کرد. حداقل قیمت در کلان شهرها و شهرهای کوچک بسیار متفاوت است، ولی به هر حال خرید ملک در ترکیه علاوه بر اینکه نیاز اساسی شما را برای سکونت یا هرچیز دیگری مانند انتخاب یک محل کار برطرف می‌کند، باعث می‌شود تا بتوانید اقامت این کشور را نیز به دست آورید.

حداقل مبلغ خرید ملک در ترکیه برای أخذ شهروندی و اقامت

معمولاً حداقل مبلغ خرید ملک در ترکیه برای اقامت۴۰۰ هزار دلار تعیین می‌شود که شما بدین ترتیب بین ۲ الی۳ ماه می‌توانید اقامت این کشور را دریافت کنید. اینکه ملک شما تک واحدی باشد اصلاً موضوع مهمی نیست، ولی ارزش آن باید به حداقل ۴۰۰ هزار دلار برسد. حال اگر ملکی را کمتر از ۴۰۰ هزار دلار خریداری کنید شما بین2 الی3 ماه اقامت این کشور را می‌توانید داشته باشید.

 کمتر از این بودجه را چنانچه در نظر بگیرید به صورت موقت و 1 ساله قادر خواهید بود در ترکیه اقامت داشته باشید. تا ۵ سال شما هر ساله باید اقامت خود را تمدید کنید، در طی این۵ سال شما حداکثر ۹۰ روز را می‌توانید خارج از ترکیه باشید تا بعد از ۵ سال بتوانید اقامت دائم این کشور را دریافت کنید. در بررسی حداقل مبلغ قیمت خرید در ترکیه برای اقامت، عوامل مختلفی از جمله متراژ خانه، شهر منطقه و محله، سن بنا، امکانات بنا، نواع دسترسی‌ها و امکانات محلی و منطقه‌ای قطعاً مهم هستند.

حداقل مبلغ خرید ملک درشهرهای کوچک و بزرگ ترکیه

معمولاً حداقل مبلغ خرید ملک در ترکیه برای اقامت را برای یک خانه کوچک بدون اتاق اگر در نظر بگیریم، چیزی حدود ۷۰۰ هزار لیر است. البته در شهرهای کوچک‌تر ترکیه باشه به 600 هزار لیر هم می‌توان به راحتی به خرید خانه اقدام کرد. استانبول، آنکارا، ازمیر و آنتالیا مناسب‌ترین شهرها برای خرید خانه در ترکیه به شمار می‌آیند.

روش‌های متعددی برای مهاجرت به ترکیه وجود دارد، ولی برایاخذ شهروندی و اقامت ترکیه خرید ملک بهترین روش است. شما زمانی که حداقل مبلغ خرید ملک را در اختیار داشته باشید، ۵ روز کاری زمان می‌برد که تنها به پرداخت و امضای سند اختصاص دارد، ولی بین۳ تا ۶ ماه هم پروسه‌ای است که پاسپورت به شما تحویل داده خواهد شد.

نکات کلیدی برای خرید خرید ملک در ترکیه برای اقامت با حداقل قیمت

شما زمانی که با حداقل مبلغ خرید ملک در ترکیه برای اقامت تصمیم خود را برای خرید بخواهید عملی کنید یک سری نکات را باید رعایت کنید. در غیر این صورت با مشکلات عدیده‌ای روبرو خواهید شد. اولین و مهم‌ترین نکته توجه به محل انتخابی برای خرید ملک است. اینکه ملک شما داخل شهر یا در خارج از شهر باشد، بدون شک روی نرخ خرید تأثیر می‌گذارد.

نکته مهم بعدی توجه به این موضوع است که آیا مرکز خرید و درمانی در حوالی ملک انتخابی شما وجود دارد یا خیر. شما اگه قرار است با حداقل قیمت یک ملک را بخرید، نباید به استفاده طولانی مدت بی توجه باشید؛ چرا که اگر ملک قیمت ارزان و پایینی داشته باشد ولی مراکز خرید و درمانی را در نزدیکی آن نتوان یافت در کوتاه مدت یک سری مشکلات را به وجود خواهد آورد و ارزش آن را برای فروش در آینده پایین خواهد آورد.

 آخرین نکته‌ هم این است که شما با حداقل قیمتی که در اختیار دارید، قصد خرید چه نوع ملکی را دارید. اینکه ملک تجاری، ویلایی، اداری و… باشد بسیار مهم است. برای خرید ملک ویلایی عموماً با حداقل قیمت به سختی می‌توان پیدا کرد مگر اینکه به قول معروف بتوانید شکاری بیابید.

مشاوره حداقل مبلغ خرید ملک در ترکیه برای اقامت

برای آشنایی بیشتر با حداقل مبلغ خرید ملک در ترکیه برای اقامت تیم آقای احمد عالی نژاد، مشاور سرمایه گذاری املاک و مستقلات در ترکیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. تیم مشاوره این مجموعه راهنمایی‌های لازم را برای خرید ملک با حداقل قیمت در بهترین موقعیت ترکیه ارائه می‌دهند تا بتوانید هرچه سریع‌تر شهروندی و اقامت این کشور فوق العاده را از آن خود کنید.

شما می توانید از طریق راه های زیر با تیم مشاور احمد عالی نژاد در ارتباط باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *